Sportovní školka Řepy

 

Sportovní školka Řepy

czech english german spanish russian japanese          FaceBook

 

Aktuality naleznete  v "Novinky ze školky".

 

Provozovatelem soukromé školky je Občanské sdružení Zdravá rodina, o.s..

Školka je pro děti ve věku 2 - 6 let. Děti příjímáme v průběhu celého roku. Provoz je celoroční.

 

Pražská sportovní školka Řepy - HernaV rámci harmonického rozvoje osobnosti dítěte ve všech jeho složkách klademe v našem zařízení důraz na rozvoj motorických dovedností dětí.

Ve výuce plavání je cílem naučit děti základním plaveckým dovednostem., plaveckým pohybům a způsobům. S dětmi plaveme 2x týdně. Základy dalších sportovních dovedností se řídí ročním obdobím (zimní a letní sporty, atletika, gymnastika, míčové hry). Část každodenních odpoledních herních činností je vedena v anglickém jazyce.

Při veškerých činnostech dbáme na zdravý psychomotorický vývoj dítěte. Individuální přístup ke specifikám dětí je samozřejmostí. Hra je v našem zařízení hlavní složkou výchovně-vzdělávacího procesu.

Cílem našeho působení je klidné, radostné a připravené dítě k přechodu do školního prostředí. Učitelé v našem zařízení mají pedagogické vzdělání předepsané ministerstvem školství. Instruktoři plavání mají akreditované kurzy MŠMT. Na psychomotorický vývoj dětí dohlíží spolumajitelka společnosti MUDr. Vladimíra Vlčková-Zenáhlíková.

Pražská sportovní školka Řepy - Zahrada
Školka působí v rámci Centra osobního růstu Augmentum.

Možná, že zdánlivě archaické úsloví „Ve zdravém těle zdravý duch“ má své opodstatnění i v dnešní době.

 

Za sportovní školku a plavecký klub

Mgr. Martin Vlček, ředitel